OPERACJA ZAĆMY

Operacja zaćmy

Do jednego z najistotniejszych zmysłów należy wzrok. Dzięki niemu możemy zbierać ogromną liczbę informacji o otaczającym nas świecie. Dlatego wielkim kłopotem jest, gdy pojawiają się problemy ze wzrokiem. Jednym z możliwych problemów, dotykających zdrowia naszych oczu jest choroba zaćma. Mamy jednak to wielkie szczęście, że współczesna okulistyka jest już bardzo rozwinięta. Nie trzeba się więc aż tak bardzo obawiać, nawet jeśli dotknęła nas ta choroba. Dzięki współczesnym metodom możemy bowiem się z nią skuteczni uporać.
Należymy do nowoczesnych placówek działających na terenie Czech, które oferują leczenie i operacje zaćmy. Dzięki dyrektywie Unii Europejskiej dotyczącej leczenia trans-granicznego mamy możliwość oferowania Państwu najwyższej jakości zabiegu polegającego na usunięciu choroby. Odbywa się to w placówce będącej polską kliniką, lecz działającej w Czeskim Cieszynie. Jest to najlepsza opcja dla każdego, komu zależy na profesjonalnej operacji i opiece najlepszych specjalistów.

Umów się już dziś na konsultację bez kolejek

Na czym polega operacja zaćmy

W naszej klinice wszelkie zabiegi przeprowadzają wyłącznie wykwalifikowani specjaliści, którzy posiadają niezwykle szeroką wiedzę w zakresie okulistyki. To daje pewność naszym pacjentom, że mogą się czuć u nas bezpiecznie oraz pewnie. W końcu znaleźli się w rękach tych, którzy najlepiej znają się na swojej pracy. Pracujący u nas profesjonaliści to nie tylko fachowcy, którzy dobrze wykonują swoją pracę. To przede wszystkim ludzie, którzy traktują ją z pasją, jako powołanie, któremu są całkowicie oddani.
Jeśli zdecydują się Państwo na wybór naszej kliniki, nie muszą się Państwo obawiać o koszty, które będą z tym związane. Istnieje bowiem możliwość skorzystania z refundowanej operacji zaćmy w naszej placówce. Daje to przekonanie, że dzięki ubezpieczeniu zdrowotnemu zajmą się Państwem wykwalifikowani specjaliści z bogatym doświadczeniem, dla których okulistyka jest pasją.

W naszej placówce wykorzystywany jest nowy, najwyższej jakości sprzęt, co ma niezwykle istotny wpływ na powodzenie w trakcie wykonywania zabiegów właśnie u nas. Mogą mieć Państwo pewność, że dzięki naszej pracy na najnowszych sprzętach operacja zawsze zakończy się powodzeniem. Dbamy o to, by nasi klienci czuli się możliwie najbezpieczniej i najbardziej pewnie.
Operacja zaćmy w naszej klinice w Czeskim Cieszynie daje pewność kompleksowej opieki. Wyróżnia nas empatia, wrażliwość oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta. Staramy się zawsze odpowiadać na pytania i wątpliwości naszych klientów, wczuwając się w ich lęki i przeżycia i starając się je dogłębnie zrozumieć. Mamy bowiem świadomość tego, co pacjenci przeżywają przed operacją zaćmy i jak bardzo wiąże się to z różnymi wątpliwościami oraz obawami. Dbamy o przyjazne nastawienie do naszych klientów.

Wybór naszej najwyższej jakości kliniki to znakomity wybór dla każdego, kto zamierza poddać się zabiegowi operacji zaćmy. Jeżeli cierpią Państwo na tę chorobę, to zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług. Czekamy na kontakt, by móc ustalić wszystkie szczegóły oraz termin operacji.

Umów się już dziś na konsultację bez kolejek